Firemní logo poštové schránky SIMON.
 

Poštové a listové schránky SIMON
výroba, montáž a zakázková výroba poštových schránok

REFERENCE
PONUKA
KONTAKT
 
 


Poštové schránky do zostav
    typ Klasik
    typ Klasik PLUS
    typ XXL
    typ Ideal
    typ Mini
    typ MAX

    typ Grande
    typ Rio
Doplňky do zostav schránok

Nerezové schránky na poštu

Poštové schránky na zakázku

Fotografie a reference
Obchodné informácie

Zaslat ponuku
Objednávka
Kontakty


30 let firmy. 

Farebný vzorkovník poštových schránok

Poštové schránky vám vyrobíme vo farebnom odtieni ktorý potrebujete, aby vám všetko lepšie zapadlo do celého konceptu. Farbu tak môžete zladiť s farbou vchodových dverí, výmaľbou chodby, s výťahom, alebo môžete vybrať farbu, ktorá sa Vám jednoducho len páči. Vyberte si farbu poštových schránok zo širokej ponuky odtieňov stupnice RAL.animacia poštových schránok

 

 Sme rodinná firma a vyrábame listové schránky už od roku 1992. Ponúkame Vám český výrobok za českú cenu. K zákazníkom máme ľudský a profesionálný prístup a dodržujeme všetko čo sľúbime, pretože si Vás vážime. U nás si môžete sami zadať, ako by mala vaša listová schránka vypadať, my Vám ju na zakázku vyrobíme a dodáme až domov,….a pretože sú listové schránky našej výroby, maťe u nás záruku nie len nejnižšiej ceny, dostupnosti nahradných dielov, ale aj pôvodu!
 

 

 

Tri kľúče a kvalitný zámok u poštovej schránky.
Naše poštové schránky majú
tri kľúče a kvalitný lamelový zámok!

 

 

 

Naše sídlo je sice v Českej republike, ale objednané listové schránky Vám samozrejme doručíme na Vámi uvedenou adresu. K preprave využívame prepravnú spoločnosť DPD, alebo objemnešie zásielky na palete prepravíme firmou TopTrans.

 

 

 

Montáž listových schránok do panelových zostav zajišťujeme tiež. Do bytových domov, panelákov, činžiakov, pre spoločenstvo vlastníkov bytových jednotiek a bytové družstvá vyrobíme zostavy listových schránok u ktorých zajišťujeme kompletnú dodávku - od výroby schránok, demontáže starých schránok a ich ekologickou likvidáciu až po montáž nových schránok a to i prípadných murárských práci – pokiaľ budete chcieť nové schránky zamurovať. Pri montáži listovej schránky sa za určitých podmienok aplikuje znížená sazba DPH vo výške 15 %.

 

 

Overená spoľahlivá firma poštové schránky SIMON.

 

Sme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojných zákazníkov nie len v Českej a Slovenskej republike, ale už i po celej Europe – buďte jimi i Vy! Referencie a ukážky z realizácií naši výroby listových schránok najdete ve fotogalerii. K zakázníkom máme ľudský a profesionálný prístup a urobíme maximum pro vašu spokojnosť, pretože vieme, že iba spokojený zákazník je nejlepšia reklama!


Nerezová schránka Domingo
Poštová schránka typ Domingo

Listová schránka typu Domingo je najžiadanejšia od nás vyrábaná vonkajšia schránka. Veľkosť schránky je 270 mm na šírku, 395 mm na výšku a 100 mm hĺbka. Presah hornej strechy je cca 20 mm na každú stranu a jej maximálný uhol otvorenia je 90º.

Ďalším rozdielom oproti schránke Optimal je horné zdvíhacie víko, ktoré je šikmé smerom od zadnej strany. Horný vhod u schránky je ideálný predovšetkým z dôvodu ľahkého vhadzovania pošty bez nutnosti zásielku ohýbať. Veľkost vhodu je cca 235 x 30 mmm a je možné vyrobiť ho na želanie veľký až 235 x 55 mm, aby bolo možné vhodiť menší balíček napríklad z e-Bay alebo Aliexpressu :-)

Schránky vyrábame z kvalitného nerezového plechu, povrch je kartáčový a opatrený transparentným lakom. Súčasťou listovej schránky je kvalitný zámok a k nemu tri kľúče. Vhodná je k rodinným domom, školám, úradom, firmám... pre montáž na plot, vstupnú bránu či fasádu.

Rozmer: v.395 mm / š.270 mm / h.100 mm
Materiál: nerezová oceľ brúsená s lakom

Prispôsobíme se Vám ...
• miesto zámku otočný gombík
• dvierka s plexi priezorom pre kontrolu pošty
• iné farebné provedenie
• úprava rozmerov schránky
• ľavé, alebo pravé pánty dvierok
• umiestnenie mena a ulice s č.p na schránke
• dekoračné motivy alebo firemné logo
• viac kľúčov k listovej schránke   

 

  

 

Schránka - zadný vhod poštyNerezová schránka - predný výber pošty.Cena poštových schránok 

Nerezová poštová schránka typ Optimal PZ:
47,54 EUR bez DPH
57,52 EUR s DPH

 

 

 

 

 

 

 

Poštová schránka z nerezu - typ Optimal PP
Nerezová poštová schránka typ Optimal
PP
predný vhod, predný výber pošty (PZ)

Poštová schránka typ Optimal PP je vyrobená z kartáčovaného (brúseného) nerezového plechu. Vhod i výber pošty je u tejto schránky vpredu. Súčasťou tejto schránky je zámok a tri kľúče. Vhodná je pre montáž nielen na plot k rodinný domom, ale tiež do zostav v panelákoch a bytových domoch. . K tejto schránke od nás zdarma dostanete samolepku “ Nevhadzovať reklamný tisk“. Povrch schránky je opatrený transparentným lakom, ktorý chráni schránku pred otiskami. Ako povrch vypadá v skutočnosti , najdete na fotografii nižšie. Ďalšie fotografie sa zobrazia kliknutím na ikonku pod schránkou, alebo priamo tu – 3D foto, alebo galeria.

Prečo zvoliť tento typ schránky ?
• Nikdy nebude korodovať
• tri kľúče u schránky
• nerezový povrch s lakom
• veľký objem schránky
• na plot, alebo na múr

rozmery: v.417 mm / š. 300 mm / h.104 mm
materiál: nerezová oceľ kartáčovaná s lakom

 

 

 

 

 

 

 

 

Listová nerezová schránka s horným vhodem - Optimal HP.

 

Cena poštových schránok 
Cena za 1ks typ Optimal HP:
51,40 EUR bez DPH
62,19 EUR s DPH

 

 

 

  


Nerezová poštová schránka Domingo.


Cena poštových schránok

Nerezová poštová schránka typ Domingo:
49,95 EUR bez DPH
60,44 EUR s DPH

 

Prečo zvoliť tento typ listovej schránky:
• tri kľúče u schránky už v základu
• nikdy nebude korodovať
• nerezový plech s lakom
• veľký objem schránky
• neohýba sa pošta při vhazovaniu

 

 

 

 

 

Poštová schránka Optimal PZ  
Nerezová poštová schránka - typ Optimal 
PZ
predný výber, zadný vhod pošty (PZ)

Táto listová schránka je vyrobená z nerezového plechu, ktorý má brúsený povrch (brus hrubosti 240). Schránka má zadný vhod a predný výber pošty (priechodná schránka) a súčasťou schránky je zámok a tri kľúče. Vhodná pre montáž na plot, alebo vchodovou branku u rodinných domov. K tejto schránke zdarma dostanete samolepku nevhadzovať reklamný tisk. Povrch schránky je opatrený transparentným lakom, ktorý chráni schránku pred otiskami. Ako vypadá povrch schránky v skutočnosti , najdete nižšie.

Prečo zvoliť tento typ schránky ?
nikdy nebude korodovať
• tri kľúče u schránky
• nerezový povrch s lakom
• veľký objem schránky
• na plot, alebo na múr

rozmery: v.417 mm / š. 300 mm / h.104 mm
materiál: nerezová oceľ kartáčovaná s lakom

 

 

 

 

 

 

 

Nerezvá listová schránka Optimal PP.

 

Cena poštových schránok  Cena za 1ks typ Optimal PP:
43,75 EUR bez DPH
52,94 EUR s DPH

 

 

 

 

 

 

 

Nerezová schránka s vrchným vhodom - Optimal HP
Nerezová poštová schránka typ Optimal
HP
horný vhod pošty, predný výber (HP)

Nerezová listová schránka s horným vhodom pošty (otvor pre vhod je cca 275 x 30 mm, s možnosťou upravit podľa vašeho priania, aby sa do schránky vošiel menší balíček z Aliexpressu, apod.) krytý strieškou, ktorá umožňuje bezproblémové vhodenie väčších zasielok bez poškodenia a obýbania. Maximálny uhol otvorenia je 90 º.
Výber pošty je vpredu veľkými dvierkami. Povrch tejto listovej schránky je kartáčovaný s transparentným lakom. Současťou listovej schránky je zámok a tri kľúče. Vhodná k rodinným domom pre montáž na plot, vstupnú bránu či na fasádu. K tejto schránke od nás zdarma dostanete samolepku “ Nevhadzovať reklamný tisk“. Povrch schránky je opatrený transparentným lakom, ktorý chráni schránku pred otiskami. Ako vypadá povrch v skutočnosti , najdete nižšie.

Prečo zvoliť tento typ schránky ?
• tri kľúče u schránky
• kvalitný nerezový plech
• nerezový plech s lakom
• veľký objem schránky
• neohýba sa pošta pri vhazovaniu

rozmery: v.425 mm / š. 300 mm / h.104 mm
materiál: nerezová oceľ kartáčovaná s lakom

 


Prečo nerezovú schránku od nás ?
Všetky listové schránky určené do exterieru vyrábame iba z kvalitného nerezového plechu s brúseným povrchom, ktorý je opatrený ešte transparentným lakom pre lepší vzhľad.

Nenašli ste schránku ktorú potrebujete?
Nevadí ! Schránky vyrobíme aj na zakázku od jedného kusu presne podľa Vás. Pokiaľ budete chcieť iný rozmer, alebo farebné provedenie či inú úpravu, neváhajte se na nás obrátiť s nezáväznou žiadosťou.

Spodní vlnovka

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON
Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika


- Prodávající je plátce DPH
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
IČ: 69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
 www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

 

© Lukáš Simon
mapa HTML | mapa XML

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

 

 


 

 

Spolupracující weby
Český výrobce poštovní schránky Simon, prodává i instaluje dopisní schránky v ČR i SK. Výroba loutek nejen pro divadla a marionetek na přání a potěšení dle dodané fotografické předlohy.
Stavební stroje a mechanizace včetně zemědělských strojů zajistí firma Arte Rychnov.
Poštové schránky pro Slovenské zákazníky dodáváme i montujeme, firma má v nabídce ale také
samostatně panelákové schránky a také domovní schránky nebo vyrábí atypické schránky
Prohlédněte si nabídku last minute dovolené do celého světa včetně Egypta, za skvělé ceny!
Než se ale vydáte na cestu, zajeďte s automobilem do servisu Kundrát, nebo autoservisu Gregi a přečtěte si recenze oblíbených hotelů či ubytování v Hotel Panský dům.


 

TOPlist