Firemní logo poštové schránky SIMON.
 

Poštové a listové schránky SIMON
výroba, montáž a zakázková výroba poštových schránok

REFERENCE
PONUKA
KONTAKT

 
 

Poštové schránky do zostav
    typ Klasik
    typ Klasik PLUS
    typ XXL
    typ Ideal
    typ Mini
    typ MAX

    typ Grande
    typ Rio
Doplňky do zostav schránok

Nerezové schránky na poštu

Poštové schránky na zakázku

Fotografie a reference
Obchodné informácie

Zaslat ponuku
Objednávka
Kontakty


30 let firmy.


 

 

Farebný vzorkovník poštových schránok

Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete,  výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL

 Sme rodinná firma a výrabame listové schránky už od roku 1992. Ponúkame Vám český výrobok za českú cenu. K zákazníkom máme ľudský a profesionálný prístup a dodržujeme všetko čo sľúbime, pretože si Vás vážime. U nás si môžete sami zadať, ako by mala vaša listová schránka vypadať, my Vám ju na zakázku vyrobíme a dodáme až domov,….a pretože sú listové schránky našej výroby, maťe u nás záruku nie len nejnižšiej ceny, dostupnosti nahradných dielov, ale aj pôvodu!
 

 

Tri kľúče a kvalitný zámok u poštovej schránky.
Naše poštové schránky majú
tri kľúče a kvalitný lamelový zámok!

 

 

 

Naše sídlo je sice v Českej republike, ale objednané listové schránky Vám samozrejme doručíme na Vámi uvedenou adresu. K preprave využívame prepravnú spoločnosť DPD, alebo objemnešie zásielky na palete prepravíme firmou TopTrans.

 

 

 

 

Montáž poštovních schránek do panelákových sestav zajišťujeme také. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

 

 

Overená spoľahlivá firma poštové schránky SIMON.

Sme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojných zákazníkov nie len v Českej a Slovenskej republike, ale už i po celej Europe – buďte jimi i Vy! Referencie a ukážky z realizácií naši výroby listových schránok najdete ve fotogalerii. K zakázníkom máme ľudský a prfesionálný prístup a urobíme maximum pro vašu spokojnosť, pretože vieme, že iba spokojený zákazník je nejlepšia reklama!

 

 


Nezáväzný dopyt
Zaujala vás naša ponuka? To nás teší ;o)
A poteší nás tiež, keď sa na nás obrátite s dopytom,  cenovú ponuku Vám vypracujeme zadarmo a nezáväzne.

- dopyt je pre Vás zadarmo
- ponuka je platná minimálne 3 mesiace
- ponuku obdržíte zvyčajne do 24h od odoslania dopytu

 

panelákové schránky
Panelákové poštové schránky

V prípade záujmu vypracujeme kompletnú ponuku, teda vrátane demontáže a likvidácie starých schránok a následné montáže nových schránok. Nezabudnite nám uviesť miesto dodania, požadovaný typ poštových schránok, množstvo, farebné prevedenie, prípadne požiadavky na doplnky k zostavám (nástenky, boxy na reklamnou tlač).
Montáž poštových schránok vykonávame na celom území Slovenska, takže či už je vaša bydlisko Bratislava, Trenčín, Žilina, Trnava, Banská Bystrica alebo Košice, všade za vami prídeme


 

poštové schránky
Atypická výroba poštové schránky

Jednoducho nám popíšte, ako by mala požadovaná poštová schránka vyzerať. Čim viac informácií, tým lepšie. Dopyt môžete doplniť aj obrázkom s náčrtom od ruky. Dôležité sú predovšetkým informácie ako je rozmer, farebný odtieň, spôsob vhodu pošty, umiestnenie pántov, atď.Tip
Informácie prosím zasielajte na adresu info@postovni-schranky-simon.cz

 

 

 

Spodní vlnovka

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON
Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika


- Prodávající je plátce DPH
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
IČ: 69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
 www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

 

© Lukáš Simon
mapa HTML | mapa XML

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.


 

 

 

 


 

 

Spolupracující weby
Český výrobce poštovní schránky Simon, prodává i instaluje dopisní schránky v ČR i SK. Výroba loutek nejen pro divadla a marionetek na přání a potěšení dle dodané fotografické předlohy.
Stavební stroje a mechanizace včetně zemědělských strojů zajistí firma Arte Rychnov.
Poštové schránky pro Slovenské zákazníky dodáváme i montujeme, firma má v nabídce ale také
samostatně panelákové schránky a také domovní schránky nebo vyrábí atypické schránky
Prohlédněte si nabídku last minute dovolené do celého světa včetně Egypta, za skvělé ceny!
Než se ale vydáte na cestu, zajeďte s automobilem do servisu Kundrát, nebo autoservisu Gregi a přečtěte si recenze oblíbených hotelů či ubytování v Hotel Panský dům.


 

TOPlist