Firemní logo poštové schránky SIMON.
 

Poštové a listové schránky SIMON
výroba, predaj, montáž a zakázková výroba poštových schránok


KONTAKTY
REFERENCE

 
 

    Panelákové schránky do zostav.
Poštové schránky panelákové
    typ Klasik
    typ Klasik PLUS
    typ XXL
    typ Ideal
    typ Mini
    typ MAX

    typ Grande
 > typ Rio
Doplňky k zostavám schránok

   Domové schránky nerezové
Schránky listové nerezevé

Poštové schránky atypické

Fotografie z realizácie
Nezáväzná poptávka
Vaše objednávka
Obchodné informácie
Kontakty
 

animacia poštových schránok
 

 

Rychlý výber
Rychlý výber podľa V/Š/H:

 155 x 350 x 250
 217 x 330 x 85
 217 x 330 x 140
 257 x 370 x 85
 250 x 340 x 60
 290 x 340 x 200
 272 x 344 x 100
 330 x 370 x 100
 

 

 

Tri kľúče a kvalitný zámok u poštovej schránky.
Naše poštové schránky majú
tri kľúče a kvalitný lamelový zámok!

 

 

 

 

Výrobca tovaru

Sme rodinná firma a výrabame listové schránky už od roku 1992. Ponúkame Vám český výrobok za českú cenu. K zákazníkom máme ľudský a profesionálný prístup a dodržujeme všetko čo sľúbime, pretože si Vás vážime. U nás si môžete sami zadať, ako by mala vaša listová schránka vypadať, my Vám ju na zakázku vyrobíme a dodáme až domov,….a pretože sú listové schránky našej výroby, maťe u nás záruku nie len nejnižšiej ceny, dostupnosti nahradných dielov, ale aj pôvodu!
 

 

 

 

 

DPD doprava
Naše sídlo je sice v Českej republike, ale objednané listové schránky Vám samozrejme doručíme na Vámi uvedenou adresu. K preprave využívame prepravnú spoločnosť DPD, alebo objemnešie zásielky na palete prepravíme firmou TopTrans.

 

 

 

RAL

Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL

 

 

  

Sme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojných zákazníkov nie len v Českej a Slovenskej republike, ale už i po celej Europe – buďte jimi i Vy! Referencie a ukážky z realizácií naši výroby listových schránok najdete ve fotogalerii. K zakázníkom máme ľudský a prfesionálný prístup a urobíme maximum pro vašu spokojnosť, pretože vieme, že iba spokojený zákazník je nejlepšia reklama!

  Plochá poštová schránka typ RIO.
Ležatá plochá poštovní schránka do sestav

rozmer poštové zostavytyp Rio
rozmer jednej poštovej schránky:
v.155 mm / š.350 mm / h.250 mm

Tento typ plochých schránek je možné montovat do větších sestav panelových a bytových domů, využít k zazdění, nebo zavěsit na zeď. Přední vhoz je krytý zvedací sklapkou směrem ven, dvířka jsou opatřena rámečkem na jmenovku a kvalitním lamelovým zámkem se třemi klíči u každé schránky!
tieň

 
Určeno pouze pro montáž v interiéru, do exteriéru Vám můžeme vyrobit v nerezovém provedení. Schránky vhodné pro formát A4 s dostatečnou rezervou i vhodné pro menší balíčky (eBay, Aliexpress, apod.) Na přání je možné schránky doplnit například číselným označením na dvířka, logem firmy či jiným grafickým prvkem.

Poštovní schránky vyrábíme v odstínu hnědé RAL 8017, nebo světle šedé RAL 7035.  Pokud Vám tyto odstíny nevyhovují, vyrobíme schránky v jiném odstínu ze stupnice RAL, v nerezovém provedení, nebo v kombinaci barevných odstínů - jiný odstín může být pro dvířka, sklapku, nebo rám schránek. Buďte kreativní a nebojte se, i nás to baví a výsledek vždy stojí za to ;o)

 


tieň

Cena poštových schránok

Cena zostavy je násobkom množstva.
Cena za 1ks poštové schránky typ RIO:
 

hnedá hnedý rám a hnedá dvierka
19,42 EUR bez DPH
23,50 EUR s DPH
 

Farebný vzorkovník RAL tyto poštovní schránky umíme vyrobit i v jiném barevném odstínu. V případě zájmu nám prosím zašlete poptávku. Vyberte si barvu RAL.

 

sivá sivý rám a sivá dvierka
19,42 EUR bez DPH
23,50 EUR s DPH
Žiarovka
Pre cenovú kalkuláciu vrátane montáže nás prosím informujte emailom info@postovni-schranky-simon.cz

 

Inštalacia

Montáž listových schránok do panelových zostav zajišťujeme tiež. Do bytových domov, panelákov, činžiakov, pre společenstvo vlastníkov bytových jednotiek a bytové družstvá vyrobíme zostavy listových shránok u ktorých zaišťujeme kompletnú dodávku - od výroby schránok, demontáže starých schránok a ich ekologickou likvidáciu až po montáž nových schránok a to i prípadných murárských práci – pokiaľ budete chcieť nové schránky zamurovať. Pri montáži listovej schránky sa za určitých podmienok aplikujesnížená sazba DPH vo výške 15 %.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spodní vlnovka

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON
Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Tylova 218
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika


- Prodávající je plátce DPH
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
IČ: 69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
 www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz


© Lukáš Simon 

 

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.mapa HTML | mapa XML

 

 

 

 

 


 

 

  Spolupracující weby
Český výrobce poštovní schránky Simon, prodává i instaluje dopisní schránky v ČR i SK. Výroba loutek nejen pro divadla a marionetek na přání a potěšení dle dodané fotografické předlohy.
Stavební stroje a mechanizace včetně zemědělských strojů zajistí firma Arte Rychnov.
Poštové schránky pro Slovenské zákazníky dodáváme i montujeme, firma má v nabídce ale také
samostatně panelákové schránky a také domovní schránky nebo vyrábí atypické schránky
SN Design je firma zpracujicí konstrukční výkresy.
Prohlédněte si nabídku last minute dovolené do celého světa včetně Egypta, Tuniska, Řecka i Chorvatska za skvělé ceny! Než se ale vydáte na cestu za potápěním v moři, zajeďte s automobilem do servisu Kundrát
a přečtěte si recenze oblíbených hotelů i recenze autobazarů.


 

TOPlist