Firemní logo
 

Poštové a listové schránky SIMON
výroba, predaj, montáž a zakázková výroba poštových schránok


KONTAKTY
REFERENCE

 
 

    Panelákové schránky do zostav.
Poštové schránky panelákové
    typ Klasik
    typ Klasik PLUS
    typ XXL
    typ Ideal
    typ Mini
    typ MAX

    typ Grande
 > typ Rio
Doplňky k zostavám schránok

   Domové schránky nerezové
Schránky listové nerezevé

Poštové schránky atypické

Fotografie z realizácie
Nezáväzná poptávka
Vaše objednávka
Obchodné informácie
Kontakty
 

animacia poštových schránok
 

 

Rychlý výber
Rychlý výber podľa V/Š/H:

 155 x 350 x 250
 217 x 330 x 85
 217 x 330 x 140
 257 x 370 x 85
 250 x 340 x 60
 290 x 340 x 200
 272 x 344 x 100
 330 x 370 x 100
 

 

 

Tri kľúče a kvalitný zámok u poštovej schránky.
Naše poštové schránky majú
tri kľúče a kvalitný lamelový zámok!

 

 

 

 

Výrobca tovaru

Sme rodinná firma a výrabame listové schránky už od roku 1992. Ponúkame Vám český výrobok za českú cenu. K zákazníkom máme ľudský a profesionálný prístup a dodržujeme všetko čo sľúbime, pretože si Vás vážime. U nás si môžete sami zadať, ako by mala vaša listová schránka vypadať, my Vám ju na zakázku vyrobíme a dodáme až domov,….a pretože sú listové schránky našej výroby, maťe u nás záruku nie len nejnižšiej ceny, dostupnosti nahradných dielov, ale aj pôvodu!
 

 

 

 

 

DPD doprava
Naše sídlo je sice v Českej republike, ale objednané listové schránky Vám samozrejme doručíme na Vámi uvedenou adresu. K preprave využívame prepravnú spoločnosť DPD, alebo objemnešie zásielky na palete prepravíme firmou TopTrans.

 

 

 

RAL

Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL

 

 

  

Sme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojných zákazníkov nie len v Českej a Slovenskej republike, ale už i po celej Europe – buďte jimi i Vy! Referencie a ukážky z realizácií naši výroby listových schránok najdete ve fotogalerii. K zakázníkom máme ľudský a prfesionálný prístup a urobíme maximum pro vašu spokojnosť, pretože vieme, že iba spokojený zákazník je nejlepšia reklama!

 
Ležatá plochá poštovní schránka do sestav

rozmer poštové zostavytyp Rio
rozmer jednej poštovej schránky:
v.155 mm / š.350 mm / h.250 mm

Tento typ plochých schránek je možné montovat do větších sestav panelových a bytových domů, využít k zazdění, nebo zavěsit na zeď. Přední vhoz je krytý zvedací sklapkou směrem ven, dvířka jsou opatřena rámečkem na jmenovku a kvalitním lamelovým zámkem se třemi klíči u každé schránky!
tieň

 
Určeno pouze pro montáž v interiéru, do exteriéru Vám můžeme vyrobit v nerezovém provedení. Schránky vhodné pro formát A4 s dostatečnou rezervou i vhodné pro menší balíčky (eBay, Aliexpress, apod.) Na přání je možné schránky doplnit například číselným označením na dvířka, logem firmy či jiným grafickým prvkem.

Poštovní schránky vyrábíme v odstínu hnědé RAL 8017, nebo světle šedé RAL 7035.  Pokud Vám tyto odstíny nevyhovují, vyrobíme schránky v jiném odstínu ze stupnice RAL, v nerezovém provedení, nebo v kombinaci barevných odstínů - jiný odstín může být pro dvířka, sklapku, nebo rám schránek. Buďte kreativní a nebojte se, i nás to baví a výsledek vždy stojí za to ;o)

 


tieň

Cena poštových schránok

Cena zostavy je násobkom množstva.
Cena za 1ks poštové schránky typ RIO:
 

hnedá hnedý rám a hnedá dvierka
19,42 EUR bez DPH
23,50 EUR s DPH
 

Farebný vzorkovník RAL tyto poštovní schránky umíme vyrobit i v jiném barevném odstínu. V případě zájmu nám prosím zašlete poptávku. Vyberte si barvu RAL.

 

sivá sivý rám a sivá dvierka
19,42 EUR bez DPH
23,50 EUR s DPH
Žiarovka
Pre cenovú kalkuláciu vrátane montáže nás prosím informujte emailom info@postovni-schranky-simon.cz

 

Inštalacia

Montáž listových schránok do panelových zostav zajišťujeme tiež. Do bytových domov, panelákov, činžiakov, pre společenstvo vlastníkov bytových jednotiek a bytové družstvá vyrobíme zostavy listových shránok u ktorých zaišťujeme kompletnú dodávku - od výroby schránok, demontáže starých schránok a ich ekologickou likvidáciu až po montáž nových schránok a to i prípadných murárských práci – pokiaľ budete chcieť nové schránky zamurovať. Pri montáži listovej schránky sa za určitých podmienok aplikujesnížená sazba DPH vo výške 15 %.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spodní vlnovka

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON
Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Tylova 218
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika


- Prodávající je plátce DPH
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
IČ: 69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
 www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz


© Lukáš Simon 

 

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.mapa HTML | mapa XML

 

 

 

 

 


 

 

  Spolupracující weby
Český výrobce poštovní schránky Simon, prodává i instaluje dopisní schránky v ČR i SK. Výroba loutek nejen pro divadla a marionetek na přání a potěšení dle dodané fotografické předlohy.
Stavební stroje a mechanizace včetně zemědělských strojů zajistí firma Arte Rychnov.
Poštové schránky pro Slovenské zákazníky dodáváme i montujeme, firma má v nabídce ale také
samostatně panelákové schránky a také domovní schránky nebo vyrábí atypické schránky
SN Design je firma zpracujicí konstrukční výkresy.
Prohlédněte si nabídku last minute dovolené do celého světa včetně Egypta, Tuniska, Řecka i Chorvatska za skvělé ceny! Než se ale vydáte na cestu za potápěním v moři, zajeďte s automobilem do servisu Kundrát
a přečtěte si recenze oblíbených hotelů i recenze autobazarů.


 

TOPlist