Firemní logo poštové schránky SIMON.
 

Poštové a listové schránky SIMON
výroba, montáž a zakázková výroba poštových schránok

REFERENCE
PONUKA
KONTAKT

 
 

Poštové schránky do zostav
    typ Klasik
    typ Klasik PLUS
    typ XXL
    typ Ideal
    typ Mini
    typ MAX

    typ Grande
    typ Rio
Doplňky do zostav schránok

Nerezové schránky na poštu

Poštové schránky na zakázku

Fotografie a reference
Obchodné informácie

Zaslat ponuku
Objednávka
Kontakty


30 let firmy.


 

animacia poštových schránok

 

Tri kľúče a kvalitný zámok u poštovej schránky.
Naše poštové schránky majú
tri kľúče a kvalitný lamelový zámok!

 

 

Výrobca tovaru

Sme rodinná firma a vyrábame listové schránky už od roku 1992. Ponúkame Vám český výrobok za českú cenu. K zákazníkom máme ľudský a profesionálný prístup a dodržujeme všetko čo sľúbime, pretože si Vás vážime. U nás si môžete sami zadať, ako by mala vaša listová schránka vypadať, my Vám ju na zakázku vyrobíme a dodáme až domov,….a pretože sú listové schránky našej výroby, máte u nás záruku nie len nejnižšiej ceny, dostupnosti nahradných dielov, ale aj pôvodu!
 

 

Rychlý výber
Rychlý výber podľa V/Š/H:

 155 x 350 x 250
 217 x 330 x 85
 217 x 330 x 140
 257 x 370 x 85
 250 x 340 x 60
 290 x 340 x 200
 272 x 344 x 100
 330 x 370 x 100
 

 

Inštalacia

Montáž listových schránok do panelových zostav zajišťujeme tiež. Do bytových domov, panelákov, činžiakov, pre spoločenstvo vlastníkov bytových jednotiek a bytové družstvá vyrobíme zostavy listových shránok u ktorých zajišťujeme kompletnú dodávku - od výroby schránok, demontáže starých schránok a ich ekologickou likvidáciu až po montáž nových schránok a to i prípadných murárských práci – pokiaľ budete chcieť nové schránky zamurovať. Pri montáži listovej schránky sa za určitých podmienok aplikuje znížená sazba DPH vo výške 15 %.

 

 

 

DPD doprava
Naše sídlo je sice v Českej republike, ale objednané listové schránky Vám samozrejme doručíme na Vámi uvedenou adresu. K preprave využívame prepravnú spoločnosť DPD, alebo objemnešie zásielky na palete prepravíme firmou TopTrans.

 

 

 

Farebný vzorkovník poštových schránok

Poštové schránky vám vyrobíme vo farebnom odtieni ktorý potrebujete, aby vám všetko lepšie zapadlo do celého konceptu. Farbu tak môžete zladiť s farbou vchodových dverí, výmaľbou chodby, s výťahom, alebo môžete vybrať farbu, ktorá sa Vám jednoducho len páči. Vyberte si farbu poštových schránok zo širokej ponuky odtieňov stupnice RAL.

 

 

Overená spoľahlivá firma poštové schránky SIMON.

 

Sme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojných zákazníkov nie len v Českej a Slovenskej republike, ale už i po celej Europe – buďte jimi i Vy! Referencie a ukážky z realizácií naši výroby listových schránok najdete ve fotogalerii. K zákazníkom máme ľudský a profesionálný prístup a urobíme maximum pro vašu spokojnosť, pretože vieme, že iba spokojený zákazník je nejlepšia reklama!

  Poštové schránky typ XXL.
poštové panelákové schránky do zostav

rozmer poštové zostavytyp XXL
rozmer jednej poštovej schránky:
v.257 mm / š.370 mm / h.85 mm
 

Poštove schránky typ XXL sa vyrábia v rozmeru v.257 / š.370 / h.85 mm. Súčasti každej schránky je zámok s třemi klučmi (na objednávku možno dodať viac).Na dvierkach schránky je ramček na menovku (ak dodáte jmenný zoznam, menovky Vám zdarma pripravime). Vhod aj výber pošty je vpredu, zadná stena je predvrtaná pre pripevnenie na stenu.

Poštové schránky hnědé 4ks

Poštové schránky sú vhodné do panelákových a bytových domov, ale len pre montáž interiéru. Tyto pošto schránky je možné doplnit kontrolnými otvory (priezory) ve dvierkach, alebo pridať číselné značenie. Zostavu potom môžete doplniť napríklad boxom (kapsou) na reklamnú tlač a letáky, alebo informačnú magnetickú nástenkou. Tieto doplnky nájdete na stránke Doplňky k zostavám schránok.

Montáž väčších zostav schránok je jednoduchá a rýchla - kombinovať ide medzi sebou všetky bloky typ XXL.V základné ponuce su poštovné schránky s odtienom barvy hnede RAL 8017 a svetle sivé RAL 7035. Možne su i v iných farebných kombinaciach, pripadne výroba tychto schránok na zakázku v iných farebných prevedeních.
 

Farebný vzorkovník RAL Tieto poštové schránky umíme vyrobiť v inom farebnom odstínu. V prípade záujmu nám prosím zašlite dopyt. Vyberte si zo vzorkovníka!

 

Poštové schránky hnědé 4ksPoštové schránky hnědé 3 ks , blok EPoštové schránky hnědé 2ks, blok B2 ks, blok C, poštová schránka KlasikDopisná schránka blok D, typ Klasik.


Dopisné schránky šedé.Kombinované listové schránky Klasik - Klasik PLUS.Listové schránky kombinované.       


Pre rýchlejšiu montáž dodávame schránky v takto svarených blokoch, ktoré stačí namontovať na miesto vedľa seba k docieleniu požadovaného tvaru schránky. Prípadne stačí do objednávky uviesť, aký tvar by mala mať výslednú zostavu poštových schránok, vhodné bloky vám odporučíme.

Pre cenovú kalkuláciu vrátane montáže nás prosím informujte emailom info@postovni-schranky-simon.cz
 

Cena poštových schránok Cena za 1ks poštové schránky typ XXL:

hnedá hnedý rám a hnedá dvierka
19,29 EUR bez DPH
23,33 EUR s DPH

sivá
sivý rám a sivá dvierka
19,29 EUR bez DPH
23,33 EUR s DPH
 
sivá hnedá sivý rám a hnedá dvierka
20,14 EUR bez DPH
24,38 EUR s DPH

hnedá sivá hnedý rám a sivá dvierka
20,14 EUR bez DPH
24,38 EUR s DPH
Žiarovka Cena zostavy je násobkom množstva.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spodní vlnovka

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON
Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika

- Prodávající je plátce DPH
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
IČ: 69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
 www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz


© Lukáš Simon 

 

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.mapa HTML | mapa XML

 

 

 

 


 

 

Spolupracující weby
Český výrobce poštovní schránky Simon, prodává i instaluje dopisní schránky v ČR i SK. Výroba loutek nejen pro divadla a marionetek na přání a potěšení dle dodané fotografické předlohy.
Stavební stroje a mechanizace včetně zemědělských strojů zajistí firma Arte Rychnov.
Poštové schránky pro Slovenské zákazníky dodáváme i montujeme, firma má v nabídce ale také
samostatně panelákové schránky a také domovní schránky nebo vyrábí atypické schránky
Prohlédněte si nabídku last minute dovolené do celého světa včetně Egypta, za skvělé ceny!
Než se ale vydáte na cestu, zajeďte s automobilem do servisu Kundrát, nebo autoservisu Gregi a přečtěte si recenze oblíbených hotelů či ubytování v Hotel Panský dům.


 

TOPlist