Firemní logo poštové schránky SIMON.
 

Poštové a listové schránky SIMON
výroba, montáž a zakázková výroba poštových schránok

REFERENCE
PONUKA
KONTAKT

 
 

Poštové schránky do zostav
    typ Klasik
    typ Klasik PLUS
    typ XXL
    typ Ideal
    typ Mini
    typ MAX

    typ Grande
    typ Rio
Doplňky do zostav schránok

Nerezové schránky na poštu

Poštové schránky na zakázku

Fotografie a reference
Obchodné informácie

Zaslat ponuku
Objednávka
Kontakty

Boli sme aj u vás
   poštové schránky Piešťany
   poštové schránky Bratislava
   poštové schránky Trenčín

 

 

Farebný vzorkovník poštových schránok

Poštové schránky Vám vyrobíme vo farebnom odtieni ktorý potrebujete, výmaľbou chodby, s výťahom, alebo môžete vybrať farbu, ktorá sa Vám jednoducho len páči. Vyberte si farbu poštových schránok zo širokej ponuky odtieňov stupnice RAL

 Sme rodinná firma a výrabame listové schránky už od roku 1992. Ponúkame Vám český výrobok za českú cenu. K zákazníkom máme ľudský a profesionálný prístup a dodržujeme všetko čo sľúbime, pretože si Vás vážime. U nás si môžete sami zadať, ako by mala vaša listová schránka vypadať, my Vám ju na zakázku vyrobíme a dodáme až domov,….a pretože sú listové schránky našej výroby, maťe u nás záruku nie len nejnižšiej ceny, dostupnosti nahradných dielov, ale aj pôvodu!
 

 

Tri kľúče a kvalitný zámok u poštovej schránky.
Naše poštové schránky majú
tri kľúče a kvalitný lamelový zámok!

 

 

Naše sídlo je sice v Českej republike, ale objednané listové schránky Vám samozrejme doručíme na Vámi uvedenou adresu. K preprave využívame prepravnú spoločnosť DPD, alebo objemnešie zásielky na palete prepravíme firmou TopTrans.

 

 

 

 

Montáž listových schránok do panelových zostav zajišťujeme tiež. Do bytových domov, panelákov, činžiakov, pre společenstvo vlastníkov bytových jednotiek a bytové družstvá vyrobíme zostavy listových shránok u ktorých zaišťujeme kompletnú dodávku - od výroby schránok, demontáže starých schránok a ich ekologickou likvidáciu až po montáž nových schránok a to i prípadných murárských práci – pokiaľ budete chcieť nové schránky zamurovať. Pri montáži listovej schránky sa za určitých podmienok aplikujesnížená sazba DPH vo výške 15 %.

 

 Sme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojných zákazníkov nie len v Českej a Slovenskej republike, ale už i po celej Europe – buďte jimi i Vy! Referencie a ukážky z realizácií naši výroby listových schránok najdete ve fotogalerii. K zakázníkom máme ľudský a prfesionálný prístup a urobíme maximum pro vašu spokojnosť, pretože vieme, že iba spokojený zákazník je nejlepšia reklama!

 

 


Poštové schránky Trenčín - montáž schránok
Na ukážku pár fotografií z našich realizácií montáže nových poštových schránok v Trenčína. Bohužiaľ nestíhame pridávať všetky fotografie z každej akcie, ale ukážeme vám aspoň nejaké zaujímavé panelákové zostavy ;o)

Ste tiež z Trenčína a potrebujete nové poštové schránky?
Neváhajte nás osloviť s nezáväzným dopytom - tu môžete zadať dopyt.

 

- Najväčšie poštové schránky ktoré vyrábame sme dodávali vrátane montáže pre bytový dom v Trenčíne. Celá zostava obsahuje 20 poštových schránok typ MAX v hnedej farbe a magnetickú nástenku na informácie. Ako vždy, aj tentoraz bolo súčasťou dodávky aj demontáž starých schránok a montáž nových.


stín

 

 

 

- Obľúbený odtieň RAL 7016 antracit na poštových schránkach typ Klasik. Schránky sú pre väčšiu prehľadnosť očíslované - zostava obsahuje celkom 48 poštových schránok a informačnú magnetickú nástenku. Zostava je umiestnená v priechode bytového domu v Trenčíne.


stín

 

 

 

- Fotografia zaslaná zákazníkom z Trenčína, ktorý si u nás objednal nové poštové schránky typ XXL v šedej farbe s dvierkami s kontrolnými otvormi.


stín

 

 

 

- Zaujímavá farebná kombinácia odtieňa tmavo šedej a tmavej červenej. Taká bola požiadavka bytového družstva v Trenčíne na nové poštové schránky typ Klasik. Dvierka sú opatrené číselným označením tak ako boli majitelia schránok vždy zvyknutí.


stín

 

 

 

 

- Najväčšie poštové schránky ktoré vyrábame sú typ MAX - na fotografii zostava po realizácii montáže v Trenčíne. Spoločenstvo vlastníkov si odhlasovalo hnedé farebné prevedenie a číselné označenie dvierok. V zostave je celkom 24 schránok pre byty a jedna spoločná schránka pre potreby SVJ.


stín

 

- Ako na jarnej lúke zelená a žltá... takú farebnú kombináciu poštových schránok sme montovali v bytovom dome v Trenčíne. Poštové zhránky sú ležaté / ploché / typ RIO vo farebnej kombinácii zelený rám a žlté dvierka. Zostavu dopĺňa magnetická informačná nástenka a boxy na reklamnú tlač. Majiteľom sa nové schránky páčia, nám samozrejme tiež. A čo vám?


stín

 

 

 

 

 

 

 

 

Spodní vlnovka

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON
Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika


- Prodávající je plátce DPH
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
IČ: 69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
 www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

 

© Lukáš Simon
mapa HTML | mapa XML

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

 

 

 

 

  Spolupracující weby
Český výrobce poštovní schránky Simon, prodává i instaluje dopisní schránky v ČR i SK. Výroba loutek nejen pro divadla a marionetek na přání a potěšení dle dodané fotografické předlohy.
Stavební stroje a mechanizace včetně zemědělských strojů zajistí firma Arte Rychnov.
Poštové schránky pro Slovenské zákazníky dodáváme i montujeme, firma má v nabídce ale také
samostatně panelákové schránky a také domovní schránky nebo vyrábí atypické schránky
Prohlédněte si nabídku last minute dovolené do celého světa včetně Egypta, za skvělé ceny!
Než se ale vydáte na cestu, zajeďte s automobilem do servisu Kundrát, nebo autoservisu Gregi a přečtěte si recenze oblíbených hotelů či ubytování v Hotel Panský dům.


TOPlist