Firemní logo poštové schránky SIMON.
 

Poštové a listové schránky SIMON
výroba, predaj, montáž a zakázková výroba poštových schránok


KONTAKTY
REFERENCE

 
 
    Panelákové schránky do zostav.
Poštové schránky panelákové
    typ Klasik
    typ Klasik PLUS
    typ XXL
    typ Ideal
    typ Mini
    typ MAX

    typ Grande
    typ Rio
Doplňky k zostavám schránok

   Domové schránky nerezové
Schránky listové - nerezo

Poštové schránky - atypické

Fotografie a reference
Nezáväzný dopyt
Vaše objednávka
Obchodné informácie
Kontakty
 

 

Farebný vzorkovník poštových schránok

Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete,  výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL

 Sme rodinná firma a výrabame listové schránky už od roku 1992. Ponúkame Vám český výrobok za českú cenu. K zákazníkom máme ľudský a profesionálný prístup a dodržujeme všetko čo sľúbime, pretože si Vás vážime. U nás si môžete sami zadať, ako by mala vaša listová schránka vypadať, my Vám ju na zakázku vyrobíme a dodáme až domov,….a pretože sú listové schránky našej výroby, maťe u nás záruku nie len nejnižšiej ceny, dostupnosti nahradných dielov, ale aj pôvodu!
 

 

Tri kľúče a kvalitný zámok u poštovej schránky.
Naše poštové schránky majú
tri kľúče a kvalitný lamelový zámok!

 

 

Naše sídlo je sice v Českej republike, ale objednané listové schránky Vám samozrejme doručíme na Vámi uvedenou adresu. K preprave využívame prepravnú spoločnosť DPD, alebo objemnešie zásielky na palete prepravíme firmou TopTrans.

 

 

 

 

Montáž listových schránok do panelových zostav zajišťujeme tiež. Do bytových domov, panelákov, činžiakov, pre společenstvo vlastníkov bytových jednotiek a bytové družstvá vyrobíme zostavy listových shránok u ktorých zaišťujeme kompletnú dodávku - od výroby schránok, demontáže starých schránok a ich ekologickou likvidáciu až po montáž nových schránok a to i prípadných murárských práci – pokiaľ budete chcieť nové schránky zamurovať. Pri montáži listovej schránky sa za určitých podmienok aplikujesnížená sazba DPH vo výške 15 %.

 

 Sme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojných zákazníkov nie len v Českej a Slovenskej republike, ale už i po celej Europe – buďte jimi i Vy! Referencie a ukážky z realizácií naši výroby listových schránok najdete ve fotogalerii. K zakázníkom máme ľudský a prfesionálný prístup a urobíme maximum pro vašu spokojnosť, pretože vieme, že iba spokojený zákazník je nejlepšia reklama!

 

 


Poštové schránky Bratislava - montáž schránok
Na ukážku pár fotografií z našich realizácií montáže nových poštových schránok v Bratislave. Bohužiaľ nestíhame pridávať všetky fotografie z každej akcie, ale ukážeme vám aspoň nejaké zaujímavé panelákové zostavy ;o)

Ste tiež z Bratislavy a potrebujete nové poštové schránky?
Neváhajte nás osloviť s nezáväzným dopytom - tu môžete zadať dopyt.

 

Poštové schránky v tyrkysovej modrej farbe (RAL 5018), montáž v bytovom dome v Bratislave. Zostava je celkom z 42 kusov poštových schránok typ Mini (250/340/60 mm). dodávka vrátane demontáže pôvodných schránok a ich likvidácie.

Tyrkysové poštové schránky.
stín

 

 

Nízke ležaté poštové schránky v obľúbenom odtieni antracit RAL 7016. Zostava je určená na zamurovanie s lemovaním 20 mm po obvode. Na fotografii sú poštové schránky typ RIO (155/350/250).

Poštové schránky antracit RAL 7016.
stín

 

Malá zostava nových listových poštových schránok typ Mini vo farebnej kombinácii na prianie zákazníka - nerezové telo schránok a dvierka v odtieni RAL 7004. Táto zostava bola inštalovaná do ďalších piatich vchodov bytového domu v Bratislave.

Malá zostava poštových schránok.
stín

 

 

 

Na zákazku sme vyrábali pre priemyselné firmy v Bratislave malé úložné boxy na úschovu kľúčov. Podľa zadania investora je farebná kombinácia šedá RAL 7035 a modrá RAL 5015.

Malé úložné boxy na úschovu kľúčov.
stín

 

 

 

Fotografie červených poštových schránok pred naložením a montážou v panelovom dome v Bratislave. Celú zostavu sme bohužiaľ zabudli odfotiť, ale aspoň takto vám môžeme ukázať poštové schránky typ Klasik v červenej farbe.

Červené poštové schránky typ Klasik.
stín

 

 

 

Malinké listové schránky pre zákazníka z Bratislavy, tieto schránky sú určené na montáž do vstupnej bránky. V základe sú schránky nerezové + hnedý lak RAL 8017. U týchto schránok je zadný vhod od cesty a predný výber pošty od domu.

 

Atypické poštové schránky hnědé.
stín

 

 

 

Nástenná zostava panelákových poštových schránok na výšku / typ Ideal / vo farebnej kombinácii hnedý rám a šedé dvierka ktoré sú doplnené o číselné označenie a kontrolné priehľady. K zostave je aj box na reklamnú tlač v šedej farbe.

Poštové schránky na výšku s boxom na reklamnú tlač.
stín

 

 

 

 

 

 

 

 

Spodní vlnovka

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON
Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika


- Prodávající je plátce DPH
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
IČ: 69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
 www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

 

© Lukáš Simon
mapa HTML | mapa XML

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

 

 

 

 

  Spolupracující weby
Český výrobce poštovní schránky Simon, prodává i instaluje dopisní schránky v ČR i SK. Výroba loutek nejen pro divadla a marionetek na přání a potěšení dle dodané fotografické předlohy.
Stavební stroje a mechanizace včetně zemědělských strojů zajistí firma Arte Rychnov.
Poštové schránky pro Slovenské zákazníky dodáváme i montujeme, firma má v nabídce ale také
samostatně panelákové schránky a také domovní schránky nebo vyrábí atypické schránky
SN Design je firma zpracujicí konstrukční výkresy.
Prohlédněte si nabídku last minute dovolené do celého světa včetně Egypta, Tuniska, Řecka i Chorvatska za skvělé ceny! Než se ale vydáte na cestu za potápěním v moři, zajeďte s automobilem do servisu Kundrát,
nebo autoservisu Gregor a přečtěte si recenze oblíbených hotelů i recenze autobazarů.


TOPlist