Firemní logo poštové schránky SIMON.
 

Poštové a listové schránky SIMON
výroba, montáž a zakázková výroba poštových schránok

REFERENCE
PONUKA
KONTAKT

 
 


Poštové schránky typ Klasik
Poštové schránky typ XXL
Poštové schránky typ Ideal
Poštové schránky typ Mini
Poštové schránky typ MAX
Poštové schránky typ Grande

Ležaté poštové schránky typ Rio
Nerezové poštové schránky
Atypické poštové schránky

Poštové schránky do zostavy
Doplňky k zostavám schránok

Fotografie
a reference
Obchodné informácie

Zaslat dopyt
Objednávka

Kontakt
  

výrobca simon

Sme rodinná firma a vyrábame listové schránky už od roku 1992. K zákazníkom máme ľudský a profesionálný prístup a dodržujeme všetko čo sľúbime, pretože si Vás vážime. U nás si môžete sami zadať, ako by mala vaša listová schránka vypadať, my Vám ju na zakázku vyrobíme a dodáme až domov, a pretože sú listové schránky našej výroby, máte u nás záruku nie len nejnižšiej ceny, dostupnosti nahradných dielov, ale aj pôvodu!

 

 

Montáž poštových schránok do zostav zajišťujeme tiež. Do bytových domov, panelákov, činžiakov, pre společenstvo vlastníkov bytových jednotiek a bytové družstvá vyrobíme zostavy poštových shránok u ktorých zaišťujeme kompletnú dodávku - od výroby, demontáže starých schránok a ich ekologickou likvidáciu až po montáž nových poštových schránok a to i prípadných murárských práci.

 

 

Farebný vzorkovník poštových schránok

Poštové schránky vám vyrobíme vo farebnom odtieni ktorý potrebujete, aby vám všetko lepšie zapadlo do celého konceptu. Farbu tak môžete zladiť s farbou vchodových dverí, výmaľbou chodby, s výťahom, alebo môžete vybrať farbu, ktorá sa Vám jednoducho len páči. Vyberte si farbu poštových schránok zo širokej ponuky odtieňov stupnice RAL.

 

 

Overená spoľahlivá firma poštové schránky SIMON.

Sme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojných zákazníkov nie len v Českej a Slovenskej republike, ale už i po celej
Europe – buďte jimi i Vy! Referencie a ukážky z realizácií naši výroby listových schránok najdete ve fotogalerii. K zakázníkom máme ľudský a profesionálný prístup a urobíme maximum pro vašu spokojnosť, pretože vieme, že iba spokojený zákazník je nejlepšia reklama!
 

 


Tri kľúče a kvalitný zámok u poštovej schránky.
Každá
naša poštová schránka má už základne 3 kľúče a kvalitný lamelový zámok k uzavretiu.

 


 

 

Rychlý výber
Rychlý výber poštovej schránky podľa rozmeru V/Š/H:


155 x 350 x 250
217 x 330 x 85
217 x 330 x 140
257 x 370 x 85
250 x 340 x 60
290 x 340 x 200
272 x 344 x 100
330 x 370 x 100
 

 

30 let firmy.

 

 

animacia poštových schránok

 


Poštové schránky Bratislava

montáž poštových schránok
Na ukážku pár fotografií z našich realizácií montáže nových poštových schránok v Bratislave. Bohužiaľ nestíhame pridávať všetky fotografie z každej akcie, ale ukážeme vám aspoň nejaké zaujímavé panelákové zostavy ;o)

Ste tiež z Bratislavy a potrebujete nové poštové schránky?
Neváhajte nás osloviť s nezáväzným dopytom - tu môžete zadať dopyt.

 

Poštové schránky v tyrkysovej modrej farbe (RAL 5018), montáž v bytovom dome v Bratislave. Zostava je celkom z 42 kusov poštových schránok typ Mini (250/340/60 mm). dodávka vrátane demontáže pôvodných schránok a ich likvidácie.

Tyrkysové poštové schránky.
stín

 

 

Nízke ležaté poštové schránky v obľúbenom odtieni antracit RAL 7016. Zostava je určená na zamurovanie s lemovaním 20 mm po obvode. Na fotografii sú poštové schránky typ RIO (155/350/250).

Poštové schránky antracit RAL 7016.
stín

 

Malá zostava nových listových poštových schránok typ Mini vo farebnej kombinácii na prianie zákazníka - nerezové telo schránok a dvierka v odtieni RAL 7004. Táto zostava bola inštalovaná do ďalších piatich vchodov bytového domu v Bratislave.

Malá zostava poštových schránok.
stín

 

 

 

Na zákazku sme vyrábali pre priemyselné firmy v Bratislave malé úložné boxy na úschovu kľúčov. Podľa zadania investora je farebná kombinácia šedá RAL 7035 a modrá RAL 5015.

Malé úložné boxy na úschovu kľúčov.
stín

 

 

 

Fotografie červených poštových schránok pred naložením a montážou v panelovom dome v Bratislave. Celú zostavu sme bohužiaľ zabudli odfotiť, ale aspoň takto vám môžeme ukázať poštové schránky typ Klasik v červenej farbe.

Červené poštové schránky typ Klasik.
stín

 

 

 

Malinké listové schránky pre zákazníka z Bratislavy, tieto schránky sú určené na montáž do vstupnej bránky. V základe sú schránky nerezové + hnedý lak RAL 8017. U týchto schránok je zadný vhod od cesty a predný výber pošty od domu.

 

Atypické poštové schránky hnědé.
stín

 

 

 

Nástenná zostava panelákových poštových schránok na výšku / typ Ideal / vo farebnej kombinácii hnedý rám a šedé dvierka ktoré sú doplnené o číselné označenie a kontrolné priehľady. K zostave je aj box na reklamnú tlač v šedej farbe.

Poštové schránky na výšku s boxom na reklamnú tlač.
stín

 

 

 

 

 

 

 

 

Spodní vlnovka

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON
Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika


- Prodávající je plátce DPH
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
IČ: 69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
 www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

 

© Lukáš Simon
mapa HTML | mapa XML

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

 

 

 

 


 

 

Spolupracující weby
Český výrobce poštovní schránky Simon, prodává i instaluje dopisní schránky v ČR i SK. Výroba loutek nejen pro divadla a marionetek na přání a potěšení dle dodané fotografické předlohy.
Stavební stroje a mechanizace včetně zemědělských strojů zajistí firma Arte Rychnov.
Poštové schránky pro Slovenské zákazníky dodáváme i montujeme, firma má v nabídce ale také
samostatně panelákové schránky a také domovní schránky nebo vyrábí atypické schránky
Prohlédněte si nabídku last minute dovolené do celého světa včetně Egypta, za skvělé ceny!
Než se ale vydáte na cestu, zajeďte s automobilem do servisu Kundrát, nebo autoservisu Gregi a přečtěte si recenze oblíbených hotelů či ubytování v Hotel Panský dům.


 

TOPlist